Den otevřených dveří

Těšíme se na Vás! Máme pro Vás nachystané informace o studiu a přijímacím řízení, fotografie z akcí, divadelní improvizaci a dokonce i malé chemické pokusy. Setkání s vedením školy proběhne v 15:00 a 17:00 v učebně češtiny 3.patro. Školou Vás provedou a na otázky odpoví naši studenti :)

Lyžařský kurs 10. 1.

Odměnou za pěší turistiku nám byl krásný slunečný den! Představujeme naše týmy - sněženky, machry a lachtany 😃 a vítěznou fotku dvou hrdinů večerního programu - 35 vrstev na těle - výuka vrstvení oblečení :)

Lyžařský kurs 9. 1.

Pondělní odpoledne jsme se dostali nad mraky. Úterý nám sice sluníčko přálo, ale dorazil silný vichr z hor a lyžařská střediska byla uzavřena, zvládli jsme tedy náhradní program a navštívili městečka Bad Ischl, Sant Wolfgang a Strobl. Dnes už se těšíme znovu na svah!

PF 2018

Přejeme veselé Vánoce a šťastnou cestu novým rokem! Pedagogický sbor a zaměstnanci GJS!

Vánoční den na GJS!

Poslední školní den před Vánocemi jsme letos strávili netradičně! Mohli jsme si vybrat různé aktivity, které nám připravili profesoři a společně si užít vánoční atmosféru. Krásné Vánoční svátky přeje GJS!

Dravci

Dnes k nám již tradičně přišel spolek ORNITA, který působí v oblasti environmentálního vzdělávání. Letos nás čekala přednáška na téma krkavcovitých ptáků. Když straka chtěla ukrást náušnice paní profesorky, Krakonošova sojka ji napráskala :)

Mikuláš 2017.

Nezapomněl na nás! Mikuláš přišel se svou družinou dnes 6.12. 2017